Türkiye'nin en büyük çocuk festivali Sarıyer'de başlıyor

Türkiye'nin en büyük çocuk festivali Sarıyer'de başlıyor

Türkiye'nin en büyük çocuk festivali olan İstanbul Mutlu Çocuk Festivali, 27– 29 Eylül 2019 ‘da 10:00 – 19:00 arasında Event Garden Sarıyer’de ziyaretçilerini bekliyor.Kuveyt Türk Katılım Bankası , Saran Group Radyoları, Mutlu Akü sponsorluğundaki etkinlilerde çocuklar hem eğitici hem öğretici çalışmaları hayata geçirecekler.

Koruncuk Vakfı ve İzev paydaşlığındaki çalışmalar ilede çocuklara sosyal sorumluluk bilinci verilecek.
“Mutlu Yarınlara” mottosuyla 27-28-29 Eylül’de Sarıyer Event Garden'da düzenlenecek festival, sürprizleriyle hem velileri hemde çocukları hayran bırakacak.

Sleepy Natural,Faruk Yalçın Zoo , First Step , BIC Türkiye , Hünnap ve Koperatiff’in sponsorluğunda Sarıyer Belediyesinin de katkılarıyla içinde çocuk ruhu taşıyan herkes için hazırlanan İstanbul Mutlu Çocuk Festivali’nde çocukları ve velileri mutlu edecek, her etkinlik incelikle düşünüldü.
Mutluluğun önemini ve çocuklarda yarattığı heyecanı aktarmayı amaçlayan festivalde 10.000 m2’lik alan en iyi şekilde değerlendirildi.

İstanbul Mutlu Çocuk festivalinde ailelerin çocukları ile kaliteli, öğretici ve eğlenceli zaman geçirmelerini sağlamak amacı ile yola çıkan bu organizasyonda aileler, kendi alanlarında uzman; Uzman Psk. Nurdan Beşen Büyükak , Hatice Kübra Tongar, Prof.Dr. Ahmet Murat Bülbül, Doç. Dr. Saniye Bencik Kangal (Akademisyen Anne ), Prof.Dr. Oğuz Özyaral, Prof.Dr. Uğur Batı, Fırat Neziroğlu gibi birçok değerli ismin söyleşisine katılırken, çocuklar da robotik kodlama eğitimi, drama, trafik eğitimi, spor, dans, müzik, yoga, çiftçilik, boyama,oyuncak yapımı ve daha birçok atölye alanlarında keyifli vakit geçirerek unutulmaz bir deneyim yaşayacaklar.

GİRMEP : Saditoygar